İstanbul

Hakkımızda

1998'DEN BERİ

Hikayemiz ve Hedeflerimiz doğrultusunda ilerliyoruz.

Bizler, hızlı ve güvenilir hizmet anlayışımız ile kaliteli ürün üretim ve tedarik anlayışımızı birleştirerek bağlantı elemanları sektörüne değer katıyoruz.

Stack
Stack

Gün Vida'nın Hikayesini ve Amacını Keşfedin

“Siz bizi görmüyorsunuz ama biz sizin yaşadığınız her yerdeyiz.”

Firmamızın temelleri 1998 yılında sektörün önemli merkezlerinden biri konumunda olan Karaköy (Perşembe pazarı) de atılmıştır. GÜN VİDA ve DUYGU VİDA, kuruluş aşamasında satış ve üretim firması olarak benzer ortaklık yapısında iki firma olarak kurulmuş ve süreç içerisinde hem üretim hem de satış hacmini büyüterek bugüne kadar aynı organizasyon yapısında birlikte faaliyetlerine devam etmişlerdir.

Üretim firmamız ilk günden itibaren vida konusunda uzmanlaşmış, sadece üretim odaklı olarak büyümesine devam etmiş olup, satış firmamız GÜN VİDA ise bağlantı elemanları sektörünün tüm ürün gruplarının satışını da yaparak sektörde büyümüştür. Ana odak noktasını VİDA olarak belirlemiş, sektörde bilinen aranan bir marka yaratma konusunda hedeflerine ulaşmak için yatırımlarına devam etmiştir.

Firmamız 2021 yılından bu yana İkitelli Organize Sanayi bölgesinde bulunan merkez binasında, hem lojistik- depolama hem de toptan satış faaliyetlerine devam etmekte olup, GÜN VİDA markalı kendi ürünlerinin yanında, bölgede NORM CIVATA – VİPAX – MS VİDA – STD marka ürünlerinde satışı ve bayiliğini yapmaktadır.

Gün Vida olarak misyonumuz, hızlı ve güvenilir hizmet anlayışımız ile kaliteli ürün üretim ve tedarik anlayışımızı birleştirerek bağlantı elemanları sektörüne değer katmaktır. Profesyonel ve deneyimli ekibimiz, müşterilerimize bilgi ve uzmanlık sunmakta, ihtiyaçlarını anlamak ve en uygun ürünleri tavsiye etmek için yakın bir iş birliği içinde çalışmaktadır. Ayrıca, hızlı ve zamanında teslimatlarla müşterilerimizin operasyonel verimliliğini artırmayı ve iş süreçlerini optimize etmelerine yardımcı olmayı önemsiyoruz.

Kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti esasları ile sektördeki global ve yerel payımızı günbegün sürdürülebilir ve yenilikçi bir şekilde arttırarak öncü konumumuzu güçlendirmeyi esas alıyoruz. Sektör lideri olan partnerlerimizle sağlıklı iş birliği içerisinde olarak, müşterilerimizin ihtiyaçlarını olabilecek en uygun, en hızlı ve en güvenilir şekilde tedarikini sağlamak ana vizyonlarımızdandır. Aynı zamanda güvenli, kaliteli ve hızlı hizmet anlayışımızı geliştirmek için her türlü günümüz teknolojik ve inovatif fikirlerden yararlanmayı taahhüt ediyoruz.